About Me

از سال 1390 تاکنون، مدیرعامل یک شرکت تخصصی در حوزه پرداختهای الکترونیک هستم که ارائه خدمات کارت و کارتخوان برای سیزده بانک در استان آذربایجان‌شرقی را به عهده دارد. همچنین دوستان جوانی که یک شرکت دانش بنیان پرافتخار در حوزه تولید سامانه‌های دولت الکترونیک وتجارت الکترونیک را اداره میکنند، مرا به ریاست هیئت مدیره شرکت خود برگزیده‌اند و بخش تولیدات وب این شرکت، با برند پژوهشیار که بیست سال پیش به عنوان اولین مرکز طراحی وب سایت در استان تاسیس کرده بودم، عرضه میشوند. اعضای محترم صنف فناوری اطلاعات استان هم افتخار داده‌اند و مسئولیت عضویت در هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان را محول کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت “ایده های نوین پارسیان”

در کنار این مسئولیت‌ها، بخشی از وقت و درآمدم به حمایت از جوانان جویای کار، استارت آپها و شرکتهای نوپا اختصاص مییابد. این حمایت‌ها از مرحله ایده و طرح اولیه آغاز میشود و میتواند تا مرحله تولید و بازاررسانی محصول و توسعه شرکت، استمرار داشته باشد. در همین زمینه، سفرهایی هم به دعوت مجامع کارآفرینی خارج از کشور و به هزینه شخصی انجام میدهم که از دستاوردها و تجارب این سفرها در مربیگری و هدایت کارآفرینان جوان استفاده میشود.

قبل از سال 1390، چهار سال در تهران با شرکتهای مادیران و همکاران سیستم در سطح مدیریت ارشد همکاری داشتم. یکی از کارهایی که تا حدودی بلدم، تیم سازی و تاسیس و راه‌اندازی کسب و کار است و تاکنون غیر از دو شرکت فعلی خودم، چند شرکت یا واحد تجاری مستقل را برای برندهای بزرگ کشور تاسیس کرده‌ام و حدود یک سال عضو هیئت موسس بانک خاورمیانه بودم.

در حوزه مربی‌گری و منتوری، تاکنون به تعداد زیادی از استارت‌آپ‌های داخل و خارج از کشور کمک کرده‌ام. در حوزه مشاوره هم کمک‌هایی را در بخش های طراحی مدل کسب و کار، تدوین بیزنس پلن، تدوین مارکتینگ پلن و انجام برآوردهای اقتصادی به صاحبان ایده‌ها و مدیران صنایع و شرکتها ارایه میدهم.

من کار خود را با آموزش شروع کرده‌ام و هنوز علیرغم گرفتاری‌های کار اجرایی، به اغلب درخواست‌ها در حوزه سخنرانی و تدریس، پاسخ مثبت میدهم. در سالهای پیش، مفاهیمی مانند تجارت الکترونیک، وب و اینترنت را تدریس میکردم اما اخیرا به عنوان مدرس مورد تایید "تیم کلارک" عموما برای تدریس "مدل کسب و کار شخصی" دعوت میشوم.  

همسرم رامش الهوردی ممقانی، مسئول ایمنی بیمار در بیمارستان شهدا و دخترم یلدا دانش آموز پایه هفتم (دور اول) در دبیرستان ولیعصر تبریز است.

Name
Last Name
E-Mail

Save Information


 
 
 
Register Forgot Password ?