Training
کد مطلب : 294  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1776   |   تاریخ درج: Tuesday, September 2, 2014

 

کارگاه آموزشی “قیف فروش”


من سالهاست که به خاطر کار اجرایی، بصورت مرتب تدریس نمیکنم، اما هر بار که فرصتی میشود تا کارگاه “قیف فروش” را برای جمعی از دوستان برگزار کنم، لطف دوستان وسوسه ام میکند که اجرای مرتب این کارگاه را در برنامه کار خود بگذارم. اخیرا من زیر ویدیوی آقای ری لئون، مبتکر این تکنیک، کامنتی گذاشتم و چند نفر از دوستان از جمله محمد خاهانی اظهار نظر کردند و عده دیگری علاقمند شدند و قرار شد که این کارگاه را برگزار کنیم. ظرفیت پشت میز سالن کنفرانس ما ۱۴ نفر است ولی ۱۸ نفر حضور داشتند و برای ۴ نفر دیگر هم جا نشد و به جلسه بعدی منتقل شدند و ۴۰ نفر هم به صورت ریموت از دبی شرکت کردند. خوشحالم که شرکت کنندگان در این جلسه، آن را خیلی خوب و عالی ارزیابی کردند و چند نفر هم گزینه هایی مانند فوق العاده و خیلی عالی را به برگه نظر سنجی افزودند. خوشحالم که در مقابل مبلغی که دوستان پرداخته بودند شرمنده آنان نشدم و خوشحالم که از همین جا درامد این کارگاه را برای خرید ویدئو پروژکتور برای جلسات گپ مدیریتی اهدا میکنم. یکی از اعضای حاضر در کلاس هم مطلبی را در فیسبوک منتشر کرده که قسمت هایی از آن را نقل میکنم:

دیروز فرصت شرکت تو یه کارگاه اموزشی رو داشتم … کارگاه (sales funnel) یا همون قیف فروش … مدلی اکادمیک و عملی برای تبدیل قسمتی از پتانسیل بازار به مشتریان تقریبا دایمی که فارغ از تجربه های شخصی فروشنده ها بود … در یک کلام یک مدل علمی و عملی و با ریسک کمتر !
با مباحث پایه ای مثل بازار یابی و فروش و مرز بین این دو شروع شد و در ادامه به بحث های اصلی و جدی تر این مدل رسیدیم …
تجربه شخصی که از شرکت در این جمع داشتم واقعا واقعا به معنی خالص کلمه عالی بود. تجربه های شخصی مدیران کسب و کار ها و بیزینس هایی که تو این همایش شرکت میکردن خیلی خیلی مفید بودن برام و در یک کلام میتونم بگم تجربه هایی کسب کردم که میتونه جلوی چند تا شکست خوردنی که قرار بود برای دست اوردن این تجربه ها رو در اینده کسب کنم رو بگیره smile emoticon
یکی از نکات مثبت این کارگاه این بود که کسایی که اونجا حضور داشتن از تخصص ها و کسب و کار های مختلف بودن و به نظر من این باعث میشد چالش ها و تجربه هایی در هر زمینه مطرح بشه که یک مدل نهایی رو تو ذهن ما تشکیل بده که یه چیز کلی باشه که بتونیم کاربردشو در هر زمینه ای تشخیص بدیم و عملیش کنیم.
مدرس این دوره هم جناب اقای Hassan Etaat بودن که خیلی فرد موفق و با تجربه ای هستن و برای انتقال تجربیاتشون همه ی امکانات رو فراهم میکنن . از وقتی افتخار اشنایی باهاشون رو داشتم به یکی از الگو های من درکسب وکار و زندگی تبدیل شدن و بی شک یکی از تاثیر گذار ترین افراد روی من بودن که اموختن از ایشون رو برای خودم یه افتخار میدونم و ازشون به خاطر این فرصت هایی که در اختیارم گذاشتن که ازشون یاد بگیرم تشکر میکنم

 

کارگاه آموزشی قیف فروش

کارگاه آموزشی قیف فروش

 

کارگاه آموزشی قیف فروش

کارگاه آموزشی قیف فروش

 

کارگاه آموزشی قیف فروش

کارگاه آموزشی قیف فروش

 

کارگاه آموزشی قیف فروش

کارگاه آموزشی قیف فروش

 

Share نسخه مخصوص چاپ
Name
Last Name
E-Mail

Save Information


 
 
 
Register Forgot Password ?