نوشته
کارگاه آموزشی غیر حضوری "طراحی مسیر شغلی"
چهارشنبه, ارديبهشت 17, 1399 by مدیر پشتیبانی پورتال

کارگاه آموزشی غیر حضوری "طراحی مسیر شغلی" با هدف کمک به افراد و کسب و کارها برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در زمینه ادامه یا تغییر فعالیت حرفه ای خود، برگزار میشود.
مجموعه ابزارها و روش هایی که در این کارگاه معرفی میشود، این امکان را برای افراد فراهم میکند که وضعیت شغلی فعلی خود را به دقت ترسیم کرده و سپس بر اساس بازشناسی علایق، توانمندی ها و شخصیت خود، بهترین موقعیت شغلی ممکن برای خود را طراحی کنند.
به دنبال شیوع ویروس کرونا و ظهور آثار اقتصادی آن، بسیاری از شاغلان و فعالان اقتصادی ناچار از تغییر شغل یا زمینه فعالیت خود هستند اما هر تصمیم نسنجیده ای در این مورد میتواند به نتایج زیانباری منتهی شود. مدل کسب و کار شما، یک الگوی ساده و عملی در اختیار افراد قرار میدهد که با دقت و جامع نگری بیشتری حرفه بعدی خود را انتخاب کنند.   

رفرنس:
این دوره آموزشی بر اساس کتاب Business Model You  نوشته آقای تیم کلارک، استاد دانشگاه، کارافرین و نویسنده آمریکایی، ارایه میشود. وی این کتاب را بر اساس کتاب دیگری به نام Business Model Generation  که مربوط به طراحی مدل کسب و کار برای شرکت ها و سازمان هاست، نوشته و در واقع، مدل معرفی شده در آن کتاب را برای اشخاص توسعه داده است. وی سعی کرده‌ است یک روند قدم به قدم برای کشف توانایی‌ها و علایق شغلی ایجاد کنند تا هر فرد بتواند از این طریق به شغل ایده آل خود دست یابد و یا شغل ایده آل خودش را خلق کند. این مدل بر الهام از زندگی 328 نفر از 43 کشور جهان طراحی شده است که زندگی حرفه‌ای خود را تغییر داده اند و به شغل رویایی خود دست یافته‌اند.

مدرس:
این مدل توسط خود تیم کلارک و مربیان تائید شده از طرف وی در سراسر دنیا برگزار می‌شود. در ایران این کارگاه توسط حسن اطاعت که دوره مربی گری این مدل را با شخص تیم کلارک گذرانده است، برگزار میشود. (etaat@yahoo.com)
زبان: کارگاه به زبان فارسی است و کلیپ ها و ویدیو ها نیز با زیرنویس فارسی ارایه میشوند.
برگزاری: این کارگاه با حضور حداقل 5 و حداکثر 100 شرکت کننده و طی کارگاه های حضوری یا غیر حضوری از 12 تا 16 ساعت قابل برگزاری است.
بعد از کارگاه: شرکت کنندگان این کارگاه در سراسر جهان شبکه ای اجتماعی دارند که تجارب و داستان های موفقیت خود را به اشتراک میگذارند. از برگزیده ترین این افراد هم جهت مصاحبه برای چاپ در ویرایش های بعدی کتاب یا حضور در کارگاه ها دعوت میشود.
 

برای ثبت نام فقط تا 28 اردیبهشت 99 فرصت دارید، همین حالا برای بهره مندی از تخفیف زودهنگام در سمینار ثبت نام کنید:

Eseminar.tv/wb7398

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟